apex legends hile pubg mobile hile pubg hile pubg lite hile apex hile hile pubg android hile
Ücretli PUBG Hilesi Nasıl Satın Alınır? | PubgHile

Ücretli PUBG Hilesi Nasıl Satın Alınır?

pubg-mobile-wallpaper

PUBG için satın almış olduğunuz Ücretli hileler, sizlere pek çok avantaj kazandırarak oyunu kazanmanızı sağlamaktadır. Böylece eğer akıllı telefonlardan oynuyorsanız, mobil sürümün tüm dezavantajlarını bir kenara bırakarak, oyunun tadını çıkartmak artık gerçek olmaktadır. Ücretli PUBG Hile satın alabilmek için, internet sitemizde gerekli tüm işlemleri takip etmeniz gerekmektedir. Hiçbir zorluk bulundurmayan bu işlemler ardından hile, hemen sizin hesabınıza satın aldığınız süre boyunca tanımlanmaktadır.

Bundan sonra ise sadece hileyi aktif hale girerek, oyuna girmek kalmaktadır. Bundan sonra PUBG hilelerinin size verdiği avantajlar sayesinde oyunu kazanmak oldukça kolay olmaktadır. Peki, bu çerçevede sunulmakta olan hileler nelerdir?

ESP Can Hilesi

PUBG ESP Can hilesi kapsamında, düşmanlarınız mevcut canının ne olduğu gösterilmektedir. Böylece duruma en uygun stratejiyi belirleyerek, düşmanınız az canlıysa kolay bir skor yapmak da mümkündür. Eğer düşmanınızın canı size oranla düşükse ve skor alabileceğinizden de emin değilseniz, bu duruma uygun bir strateji hızlıca geliştirebilirsiniz.

Player Distance

Player Distance, size rakibiniz ile aranızdaki mesafeyi göstermektedir. Bu sayede güzel bir strateji yapabilmeniz de kolaylaşmaktadır. Özellikle can yenilerken ve mermi değiştirirken aradaki mesafeyi görebilmek, daha temkinli davranmanıza olanak tanımaktadır.

Pubg Hile

ESP İtem

ESP İtem hilesi, size düşmanlarınızın envanterini göstermektedir. Böylece tüm ekipmanlarını ve silahlarını görerek, yeni bir strateji kurulabilmektedir. Bu kapsamda silahınız ondan güçlüyse daha kolay bir skor alabilir, eğer sizden daha güçlüyse doğru bir strateji ile onu pusuya düşürerek, ekipmanlarını alabilirsiniz.

Aim Hilesi

PUBG oyuncularının iyi bildiği durumlardan bir tanesi, silahların her atışla sekme yapması nedeniyle nişan almanın da zorlaşmasıdır. Bu durum özellikle çatışma anında, her iki taraf için de büyük bir dezavantaj olmaktadır. Burada devreye girmekte olan aim hilesi, rakibinizi otomatik olarak nişana alarak, tüm mermilerin hedefe gitmesini sağlamaktadır. Böylece çatışma esnasında herhangi bir strese girmeden skor almak da mümkün olmaktadır. Eğer PUBG mobile oynuyorsanız, bu durum size büyük bir avantaj getirecektir.

Ücretli PUBG Wall Hilesi

Wall hilesi, harita üzerinde bulunan tüm düşmanları sizlere renkli olarak göstermekte olan bir hiledir. Bu kapsamda pusu kurmuş kişiler de belirginleştiği için, beklenmedik ölümler olmamaktadır. Evlerin içerisinde olan düşmanları da gösteren wall hilesiyle, binaya girmeden içeride kaç kişi olduğunu görebilir, duruma göre bir strateji geliştirebilirsiniz.

Bu gibi konularda sizlere yardımcı olan PUBG hilesi, ban alma riskini de taşımamaktadır. Hile içerisinde bulunan log deleted özelliği, sizin üzerinizden anormal log akışını silerek, PUBG merkezine olağan dışı logların gitmesine engel olmaktadır. Böylece sadece bu hileyi kullanarak ban alma riski de yer almamaktadır. Bu konuda siz de diğer oyunculara kullandığınız hileleri belli etmezseniz; hile kullandığınız için ban alma riskiniz tamamen ortadan kalkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
WhatsApp Destek