apex legends hile pubg mobile hile pubg hile pubg lite hile apex hile hile pubg android hile
PUBG’de Düşmanlarımı Nasıl Görebilirim? - Wall Hilesi | PubgHile

PUBG’de Düşmanlarımı Nasıl Görebilirim? – Wall Hilesi

Pubg Hile

Wall hilesi sayesinde tüm düşmanlarınızı alt edebilirsiniz!

Hayatta kalma ve strateji gibi oyun kategorileri içerisinde bulunan PUBG, bir harita üzerine tüm oyuncuların uçaktan atılması ile başlamaktadır. Buradan sonra tüm oyuncular, oyunu kazanabilmek için sert bir rekabet içerisine girmektedir. Bu rekabetten galip şekilde ayrılmak isteyen kullanıcılar her ne kadar farklı yöntemler kullanıyor da olsa, pusu kurmak en yaygın olan oynama şeklidir.

Hiçbir oyuncunun sevmediği bu durumdan kurtulabilmek, düşmanları görebilmeye bağlıdır. Ancak çoğu kez rakip güzel bir yere saklandığı ya da kamufle olduğu için gözden kaçmaktadır. Peki, bu durumdan kurtulabilmek için ne yapmalıdır? Bu konuda PUBG hileleri, size düşmanlarınızın yerlerini göstererek, daha dikkatli bir oyun oynamanıza izin vermektedir.

Pubg Hile

PUBG Wall Hilesi Nedir?

PUBG’de başarılı bir strateji oluşturabilmenin ilk kuralı, düşmanını rahatça görebilmektir. Güzel bir pozisyonunuz olsa dahi eğer rakiplerinizi net göremiyorsanız, oyunu kazanmanız da hemen hemen olanaksızdır.

Bu durum, bir yerde size karşı pusu kurmuş düşmanlar için de geçerli olmaktadır. Oyuncular çoğu kez bu tuzağı göremediği için, kolay şekilde hedef olmaktadır. Ancak hem telefonlar, hem de Steam için geçerli olan PUBG wall hilesi indirilerek, düşmanın nerede olduğu ve ne yaptığı rahatça görülebilmektedir.

Eğer oyunda size büyük bir katkı sağlayacak bir pozisyon bulmuşsanız ancak görme imkânınız kısıtlıysa, PUBG wall hilesi size düşmanların yerlerini renkli bir şekilde göstererek tüm sorunu ortadan kaldırmaktadır. Ancak pusu kurmaktan ziyade haritayı dolaşan oyunculardansanız, PUBG wall hilesi size tepenin ve evlerin arkasında olan düşmanları görmenizi sağlamaktadır. Eğer içerisine bakmak istediğiniz bir yapı ile karşılaşmışsanız ve içeride rakiplerin olduğunuzu düşünüyorsanız, hile sayesinde daha evin içine girmeden tüm düşmanların hangi odalarda olduğunu ve o an ne yaptığını rahatlıkla görebilirsiniz.

PUBG Wall hilesi, sizlere oyunu kazandırmak için büyük bir destek vermektedir. Bu hileyi satın aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey, güzel bir strateji belirlemektir. Tüm düşmanları görebileceğiniz için, hiç beklemediğiniz bir anda ölme gibi bir durum da olmayacaktır. Böylece tüm endişeleri bir kenara bırakarak, artı oyundan zevk almaya başlamak gerçek olmaktadır.

PUBG Wall Hilesi Güvenli Midir?

Tek oyunculu oynanan oyunlarda, hile kullanmanın hiçbir zararı olmadığı kesin olarak bilinmektedir. Ancak bu durum, çok oyunculu oyunlarda oldukça farklıdır. Bu tarz oyunlarda diğer oyuncular, hile kullandığını anladığı kişileri rapor edebildiği için, hızlı bir ban alınabilmektedir.

PUBG Wall hilesi, banlanmanıza sebep olmamaktadır. Ancak bu durum sadece size bağlı bir etmendir. Eğer hile kullandığınızı diğer oyunculardan gizleyerek oynamaz ve alenen PUBG hilesi kullarsanız, bu durumda büyük bir ihtimâlle sorun yaşarsınız. Bu nedende PUBG wall hilesi dikkatli ve diğer oyuncuların anlamayacağı şekilde kullanılırsa, ban almanız için neden olmamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
WhatsApp Destek