apex legends hile pubg mobile hile pubg hile pubg lite hile apex hile hile pubg android hile
PUBG Mobile Hilelerinde Rakiplere Karşı Üstünlükleriniz | PubgHile

PUBG Mobile Hilelerinde Rakiplere Karşı Üstünlükleriniz

Web mağazamız üzerinde PUBG Mobile hileleri satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Peki satın aldığınız hileler ile rakiplerinize karşı nasıl üstünlük kurabilirsiniz? Bu konu ile ilgili yazımıza göz atın.

PUBG Mobile, rekabetçi sistemi ve harika oynanış dinamikleri sayesinde mobil platformlarda en çok tercih edilen oyunlardan birisi. Bütün bu güzel özelliklerinin yanı sıra oyunun çevrimiçi olması ve rakiplerinizle her an karşı karşıya gelmeniz oyunu daha keyifli ve çekişmeli yapıyor. Dilerseniz de web mağazamız üzerinde PUBG Mobile hileleri satın alabilirsiniz. Peki satın aldığınız hileler ile rakiplerinize nasıl üstünlük kurabilirsiniz? Bu yazımızda hilelerimizin rakipleri baz alam içeriklerinden bahsedeceğiz.

PUBG Mobile Hilelerinde Rakiplere Karşı Üstünlükleriniz

PUBG Mobile Hileleri İle Rakiplerinize Meydan Okuyun!

Bildiğiniz gibi web sitemiz üzerindei üç farklı paket halinde hile satın alabiliyorsunuz. Bu hilelerin ise özellikle düşmanlarınıza karşı size avantaj sağlayacak özellikleri var. Gelin bu özelliklerden bahsedelim.

ESP Box

ESP Box özelliği ile rakiplerinizi kutu içine alabilirsiniz. Bu sayede görüş alanınızdaki rakipleri daha kolay görebilir, onları daha kolay saf dışı bırakabilirsiniz. Bu da sizi oyunda bir adım ileri taşır.

ESP Name

Rakibinizin adını görmek ne kadar oynanışa etki etmese de yine de rekabet ortamını kızıştıracağı için işinize yarayabilir.

ESP Health

Belki de düşmanınıza sizi en avantajlı yapacak özelliklerden birisi de ESP Health özelliği. Bu özellik sayesinde görüş alanınızdaki rakibinizin canını görebilirsiniz. Buna göre silah kullanabilir, düşmanınızı daha taktiksel bir şekilde öldürebilrsiniz.

Player Distance

Bu özellik sayesinde rakipleriniz ile aranızdaki mesafeyi görebilirsiniz. Bu da sizi rakibinizden çok daha avantajlı kılar ve size strateji kurma konusunda avantaj sağlar.

ESP Item

ESP Item özelliği sayesinde rakiplerinizin envanterini, hangi silah ve ekipmanlara sahip olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede hangi silah ile karşı karşıya olduğunuzu bilerek o şekilde hareket edebilirsiniz.

Bahsettiğimiz özellikler oyun esnasında düşmanlarınız hakkında bilgi alabileceğiniz ve bunları uygulayabileceğiniz özellikler. Bu ve bunun gibi farklı özellikler bulunan hile paketlerinden dilediğinizi alabilirsiniz. Günlük, haftalık veya aylık olarak karşınıza çıkan PUBG Mobile hileleri içinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
WhatsApp Destek