apex legends hile pubg mobile hile pubg hile pubg lite hile apex hile hile pubg android hile
Pubg Mobile Hile 2020 | PubgHile

Pubg Mobile Hile 2020

Pubg Mobile 2020 hileleri

Pubg Mobile Hile 2020 arıyorsanız en doğru yerdesiniz, Pubg mobile hileler konusunda çok korumalı olsa da developer ekibimiz sayesinde Pubg Mobile Hile 2020 kullanabilirsiniz.

Yani kısacası hilemiz güncel ve 2020 versiyonudur Hile aktif durumda ve çalışmaktadır.

Pubg Mobile Güncel Hileleri

Wall Hack: Duvarların arkası ekrandan sizlere saydam bir şekilde düşmanlar,takım arkadaşları ve loot eşyaları duvarların arkasından görebilirsiniz wall hack sayesinde.

Aim hack: mausunuz nişangahınız yani crossunuz rakibe otomatik olarak kafasına kilitlenir ve attığınız her atış head shout olarak rakibinizi öldürürsünüz. Bu özelliği kısayol tuşu ile aktif ve deaktif edebilirsiniz.

No recoil: atışlarınız kesinlikle sekmez ak-47 silah ile oyunda tarasanız bile veya tüm silahlarla hiç bir şekilde bu seçenek işaretliyken atışlarınız sekmez ve rakibi kolayca halt edebilirsiniz.

High jump: Zıplama ayarınızı belirleyerek en yüksek dağlara bile tek boşluk tuşuyla tırmanıp keskin nişancı silahlarınızla rakiplerinizi avlıyabilirsiniz.

Esp radar: evlerin ve sandıkların içlerindeki eşyaları gösterir, uzaktan size yaklaşan düşmanları görmenizi sağlar.

Esp hp enemy: vuruştuğunuz düşmanların kalan canlarını gösterir.

Pubg Hile Nasıl Satın Alabilirim?

Yukarıda saydığımız özellikler hile’nin sadece %35’ini oluşturmaktadır, bu hileler ve daha iyilerini oyunda sahip olabilmek için sitemizde bulunan Pubg mobile hile satın al kısmından kolayca, güvenli bir şekilde satın alabilir ve pubg mobile 2020 hilemizi satın alarak 5 dakika içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pubg Mobile Hile İndir 2020

Güncel hilemizi satın aldıktan sonra sizlere müşteri panelinizden indir butonuna tıklayarak Pubg mobile hile indir 2020 kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hilemizin kullanımı son derece basittir indirdikten sonra hileyi başlatıp oyunu çalıştırırarak kolayca oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
WhatsApp Destek