apex legends hile pubg mobile hile pubg hile pubg lite hile apex hile hile pubg android hile
Pubg Mobile Günlük Hile | PubgHile

Pubg Mobile Günlük Hile

Pubg mobile günlük hile paketlerimiz sayesinde oyuna girdiğiniz günler hilemizi satın alıp aktifleştirerek

kullanmadığınız günler için boşuna para vermeyip tasaruf sağlar aynı zamanda Pubg Mobile Günlük Hileyi denemiş olursunuz.

Pubg Mobile Günlük Hile Kimler Kullanabilir?

her gün oyun oynamaya vakti olmayanlar ve hilelerimizi denemek isteyenler için paketlerimizi günlük alarak denemiş olup kullanabilirsiniz.

Güncel Pubg Mobile Hile

Hilelerimiz sürekli olarak teknik-destek ekiplerimiz tarafınca kontrol edilmekte aynı zamanda her geçen gün yeni özellikler ekleyip sizlere daha konforlu bir oyun oynama keyfi sunuyor.

Pubg mobile 2020 sezonunda hilemiz güncelliğini korumakta tüm özelliklerimiz çalışır durumdadır.

Pubg Hile Ban Riski Varmı?

Pubg mobile günlük hile

Kesinlikle ban riski söz konusu değildir. VAC,İP korumamız vardır. Böyle bir riskin bile söz konusu olmadığı için müşterilerimize her türlü garantiyi vermek için hesap içindeki eşyaların değeri+ oyun ücretini garanti etmekteyiz.

Bu sebeple biz pubghile.org ailesi olarak sizlere pubg hilesini kullanırken gönül rahatlığı ile banlanmamanın garantisini verebilmekteyiz.

Hilemin Süresini Uzatabilir Miyim?

Aldığınız paketin süresi bitmeden veya bittikten sonra fark etmeksizin seçeceğiniz hile planı satın alarak kullandığınız süreye ek olarak eklenir.
günlük paket aldıysanız 24 saatin üstüne aldığınız paketin süresi eklenir ve kesintisiz bir şekilde hilenizin süresini uzatıp oyun keyfine devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
WhatsApp Destek