apex legends hile pubg mobile hile pubg hile pubg lite hile apex hile hile pubg android hile
PUBG Mobile Emülatör Ücretli Hile Satın Al | PubgHile

PUBG Mobile Emülatör Ücretli Hile Satın Al

pubg-mobile-wallpaper

PUBG Mobile hem Steam üzerinden satın alınarak, hem de akıllı telefonlarda App Store uygulamasından indirilerek oynanmakta olan ve karşılıklı mücadele esasına dayanan bir oyundur. Bilgisayar’da PUBG için ödeme yapmadan oynamak isteyen kişiler, bunu emülatör kullanarak sağlamaktadır. Emülatörler mobile PUBG sürümünü bilgisayar için uygun bir hale getirerek, Steam’e gerek kalmadan oyuna giriş yapmaya imkân tanımaktadır.

Ancak burada oyuncuların aklına ilk olarak Steam ve mobil telefonlar için geçerli olan hilelerin, emülatör kullanırken de geçerli olup olmadığı sorusu gelmektedir. PUBG Mobile hileleri Emülatörler için de geçerli olup, aynı avantajları sizlere sağlamaktadır. PUBG hile satın alınması, oyunculara bu gibi avantajları vermektedir.

Pubg Hile

İtem ESP

PUBG’de oyuna başlama, bir uçağın ekipmansız olarak sizi haritaya atmasıyla gerçekleşmektedir. Dolayısıyla her oyuncunun yaptığı ilk şey, silah ve ekipman elde etmektir. Burada kutular, sandıklar ve evler araştırılarak, kısa sürede ekipman elde etmek amaçlanmaktadır. Oyunun başına alınan ekipmanlar, oyundan galibiyet ile ayrılmada önemli bir rol oynadığı için, en önemli konular arasındadır.

İtem ESP, binalara girmeden önce içerisindeki tüm silah ve ekipmanları net bir şekilde göstermektedir. Bu kapsamda eve girmeden önce mevcut silahların ne olduğunu görerek, güzel bir ekipman yoksa vakit kaybetmeden farklı binalara bakmanıza imkân tanınmaktadır. Bu şekilde oyunda kısa sürede silah bularak, daha hızlı şekilde oyuna başlamak da mümkündür.

Vehicle ESP Hilesi

PUBG, oldukça geniş bir haritaya sahiptir. Bu nedenle haritada yürüyerek dolaşmak, büyük bir vakit kaybıdır. Bu nedenle oyun geliştiricileri, oyuna araçlar ekleyerek kısa sürede hedefinize varmanıza imkân tanımıştır.

Buna karşılık araçlar, belirli aralık ve sayılarla, rastgele yerlerde doğmaktadır. Böylece araçların bulunması stratejik açıdan büyük değer kazanmaktadır. Vehicle ESP hilesi, haritada size en yakın aracın nerede olduğunu göstererek, hızlı şekilde oraya gitmenize imkân vermektedir.

Aim Hilesi

PUBG yazılımcıları, oyunda biraz gerçekçi olabilmek için silahlara sekme payını da eklemeyi unutmamışlardır. Bu durum, oyunda nişan alırken daha dikkatli olmayı gerektirmektedir. Bu her ne kadar çatışma dışarısında göreceli olarak daha kolay olsa da, çatışma esnasında çoğu kez rakibin olduğu bilinen yere rastgele atışlar yapılmaktadır.

Bu konuda size yardımcı olan PUBG aim hilesi, nişanınızı otomatik olarak düşman üzerine sabitlemektedir. Ardından adeta nokta atışı yaparak bir skor alabilir, böylece mermilerinizden tasarruf edebilirsiniz.

Wall Hilesi

PUBG’de pek çok oyuncu pusu kurarak, saklanarak oyun oynamaktadır. Bu durum çoğu zaman fark edilmediği için, büyük bir sorun meydana getirmektedir. PUBG emülatör wall hilesi, duvarların arkasında ve evlerin içinde olan düşmanları, sizin rahatlıkla görebileceğiniz renkte olan bir kutu içerisine almaktadır. Böylece hem düşmanlarınızın kesin yerini görebilir, hem de onları kolay bir şekilde vurabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
WhatsApp Destek