apex legends hile pubg mobile hile pubg hile pubg lite hile apex hile hile pubg android hile
PUBG Mobile Android 1 Günlük Hile | PubgHile

PUBG Mobile Android 1 Günlük Hile

pubg-mobile-32-bit

Mobil telefonlar için App Store üzerinden ücretsiz erişilmekte olan PUBG Mobile, pek çok kullanıcı tarafından sevilerek oynanmaktadır. Karşılıklı mücadele esasına dayanan bu oyunda mobil kullanıcıları, telefondan oynamanın güç olması nedeniyle daha çok zorluk çektiği için, sık sık hile kullanmaktadır. Burada alınmakta olan hileler, geçerli olduğu süre zarfında oyunculara büyük avantajlar kazandırmaktadır.

Bu hilelerden bir tanesi de, akıllı telefonlar için hizmete sunulan PUBG 1 günlük hile olmaktadır. Bu hile satın aldığınız anda panelinize eklenerek, otomatik olarak teslimat yapılmaktadır. Eğer hileyi emülatör için alıyorsanız, Windows 10’un tüm sürümlerinde çalışmaktadır. PUBG Mobile Hile satın alarak, gününüzü daha keyifli bir hale getirmek size sağlanan bu hileler ile mümkündür.

Düşmanı Kutu İçerisine Alma

PUBG mobile oyuncuları açısından düşmanı görebilmek, ekranın daha küçük olmasından dolayı oldukça zordur. Bu nedenle ESP Box olarak da geçmekte olan bu hile, size düşmanlarınızı renkli bir kutu içerisinde görebilme fırsatı sunmaktadır. Böylece gördüğünüz düşmanlara daha kolay bir şekilde nişan alarak, kolay bir skor alabilirsiniz.

Düşman Canını Görme

PUBG’de çatışma esnasında düşmanın canını bilmek, her zaman daha güzel bir strateji oluşturulmasını sağlamaktadır.

Düşman ile Aradaki Mesafeyi Görme

PUBG tüm düşmanların alt edilmesine dayanan bir oyundur. Bu nedenle düşmanları bulmak, en önemli konudur. Player Distance olarak da bilinmekte olan bu hile kapsamında sizin belirlediğiniz bir mesafe içerisinde, size en yakın düşmanların nerede olduğunu kesin olarak görebilir, böylece tuzaklardan kaçınarak kolay skorlar elde edebilirsiniz.

PUBG Aim Hilesi

Aimbot

PUBG mobile oyuncuları için en zorlu durumlardan biri, nişan almak ve ateş etmektir. Bunun nedeni gördükleri ekran küçük olduğu için, aynı anda birden fazla işlem yapılmasının da kısıtlı olmasıdır.

Bu çerçevede PUBG Mobile Android 1 günlük hile, içerisinde bulunan PUBG aimbot hile sayesinde otomatik nişan almanıza imkân tanımaktadır. İçerisinde bulunan Magic Bullet özelliği ile rakibinizin sağına ve soluna yaptığınız atışların da düşmana gitmesini sağlayan hile, silahınızda yapan sekmeyi de kaldırmaktadır.

Hızlı Hareket Etme

PUBG Mobile’da hızlı hareket etme kapsamında; hem hızlı koşmanızı, hem de araçlarınızın daha hızlı gitmesini sağlamaktadır Bu şekilde gideceğiniz yerlere daha çabuk varmanızı ve düşmana kolay bir şekilde hedef olmamak da gerçek olmaktadır.

Bu ve daha pek çok özeliklerle beraber PUBG Mobile 1 günlük hile, oyun oynadığınız gün size kesin bir galibiyet getirecek bütün özellikleri sunmaktadır. Ban alma riski bulundurmamakta olan hile, bünyesinde bulunan log deleted özelliği ile PUBG merkezine sıra dışı log gitmesine; logları tamamen otomatik bir şekilde silerek engel olmaktadır. Böylece PUBG oynarken kullandığınız hileyi doğru şekilde, rakiplerinize fark ettirmeden kullanırsanız; ban alma riski olmaksızın keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
WhatsApp Destek