apex legends hile pubg mobile hile pubg hile pubg lite hile apex hile hile pubg android hile
PUBG Lite Ücretli Hile Satın Al Her Cihaza Uygun! | PubgHile

PUBG Lite Ücretli Hile Satın Al

Pubg Hile

Steam üzerinden satın alınarak oynanan PUBG LİTE, bu oyunun oldukça sevilmesi sebebiyle akıllı telefonlar için de piyasaya sürülmüştür. PUBG Lite olarak da bilinmekte olan bu versiyon, mobil telefonlarda App Store üzerinden ücretsiz indirilebileceği gibi, emülatör aracılığıyla bilgisayar üzerinden de oynanabilmektedir.

PUBG Lite hile satın alınması, oyunculara pek çok fayda sağlamaktadır. Bu hileler sayesinde oyunun başından, sonuna kadar keyifli dakikalar geçirilebilmektedir. PUBG Lite hilesi tamamen güvenli olup, ban alınmasına sebebiyet vermediği için rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu durum iki nedene bağlıdır.

  • İlk neden, uygulamanın kendi içerisinde log deleted özelliği bulundurmasıdır. Böylelikle PUBG merkezine gitmekte olan loglarda sıra dışı gönderimlerin oluşmaması sağlanmakta, loglar otomatik bir şekilde silinmektedir. Böylelikle hile, kendi içerisinde ban almanıza karşı bir önlem oluşturmaktadır.
  • İkinci neden ise size bağlı bir kuraldır. Bilindiği gibi oyuncular, raporlama sistemiyle hile kullananları PUBG merkezine bildirebilmekte, ardından söz konusu oyunda bir araştırma yapılarak hile tespit edilirse ban atılmaktadır. Eğer siz hile kullandığınızı diğer oyunculardan etkili bir şekilde saklarsanız, bu durum rapor edilmemenizi, dolayısıyla ban almamanızı sağlayacaktır.

Bu iki maddeye dikkat ederek oynamanız, hileyi tamamen güvenli bir şekilde kullanmanıza imkân verecektir. Bu nedenle oyunda iyi bir strateji oluşturmanız tavsiye edilmektedir. PUBG Lite hileleri tüm bu konulara dikkat ederseniz, bu avantajları sizlerle paylaşmaktadır.

ESP Health Hilesi

ESP Health, rakiplerinizin canlarını yeşil bir bar şeklinde göstererek, çatışmada duruma göre davranmanızı sağlamaktadır. Böylece düşmanlarınıza saldırmak için en doğru dakikayı bekleyebilir, canları en az seviyedeyken onları kolay bir şekilde alt edebilirsiniz.

Player Distance Hilesi

PUBG Player Distance, diğer oyuncularla aranızda olan mesafeyi sadece size göstermektedir. Bu mesafenin ne kadar olduğu, sizin hile uygulamasına girdiğiniz değer ile ölçülmektedir. Böylece size en yakın düşmanın nerede olduğunu öğrenebilir, yerini kolayca tespit ederek hiç beklemediği bir konumdan saldırabilirsiniz.

ESP Name Hilesi

Bu özellik, tüm oyuncuların isimlerini size görünür yapmaktadır. Böylece karşınızdaki düşmanın kim olduğu da kolay bir şekilde tespit edilebilmektedir.

pubg mobile hile

ESP Box Hilesi

ESP Box özelliği, düşmanlarınızı dikdörtgen bir kutu içerisinde göstererek, daha kolay nişan almanıza imkân vermektedir. Böylece daha düzgün bir nişan almak ve tüm mermilerin o hedefe gitmesini sağlamak mümkündür.

Aim Hilesi

Aim, nişanı otomatik şekilde alarak düşman üzerine kilitlenmeyi sağlamaktadır. Böylece fark etmediğiniz düşmanları da nişanın otomatik kilitlenmesi ile görerek skor almak veya çatışmada daha az mermi harcayarak rakibi alt etmek oldukça kolaydır.

PUBG Lite hileleri, birbirleri ile uyumlu bir şekilde çalışma kapasitesi sahiptir. Bu hilelerden istediklerinizi aktif hale getirerek sadece size özel pek çok avantaja sahip olabilir, bunları düzgün bir strateji ile kullanarak oyunun kazananı olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
WhatsApp Destek