apex legends hile pubg mobile hile pubg hile pubg lite hile apex hile hile pubg android hile
PUBG Lite Duvar Hilesi Nedir, Nasıl Yapılır? | PubgHile

PUBG Lite Duvar Hilesi Nedir, Nasıl Yapılır?

pubg-mobile-parasut

PUBG Lite, akıllı telefonlarda PUBG oynamak isteyen kişiler için hazırlanmış olan bir sürümdür. Bu sürüm her ne kadar ücretsiz de olsa, oyun esnasında ateş etme, koşma, nişan alma konularında pek çok zorluk bulundurmaktadır. Buna ek olarak koşarken ateş edebilme gibi karmaşık işlemler de çoğu kez telefonlarda yapılamamaktadır. Bu nedenlerle oyundan zevk almak da çoğu zaman gerçekleşmemektedir.

Bu nedenle PUBG Lite sürümünü gerek telefondan, gerekse emülatör yardımıyla bilgisayarda oynayan kişiler, her zaman güvenilir bir hile aramaktadır. Bu konuda pek çok PUBG Lite hilesi olmakla beraber, duvar hilesi de bunların arasındadır. Peki, PUBG Lite duvar hilesi nedir ve nasıl yapılır?

PUBG Duvar Hilesi Nedir?

Karşılıklı bir rekabet sistemine kurulan PUBG’de pek çok oyuncu ya bir yere saklanarak oynamakta, ya da bir binaya gizlenerek kolay skorlar elde etme peşine düşmektedir. Bu durumdan her ne kadar herkes şikâyetçi de olsa, yapabilecek bir şey hiçbir zaman olmamaktadır. Ancak bu duruma duvar hilesi etkili bir son vermektedir.

PUBG duvar hilesi, tepelerin ardında ve binaların içerisinde bulunan tüm düşmanları, kolayca fark edilebilecek bir renkte göstermektedir. Bu sayede üzerinizde kolay bir skor almak isteyen tüm düşmanlarınız, artık bir av olmaktadır. Eğer telefondan PUBG oynuyorsanız, duvar hilesi ile tüm dezavantajlarınızı önemli ölçüde kaldırarak, bir mobile PUBG oyuncusu olarak oyunu kazanmak mümkündür.

pubg mobile hile

PUBG Duvar Hilesi Nasıl Yapılır?

Bu oyunun Steam versiyonu için de geçerli olan PUBG Duvar hilesini kullanabilmek için, satın almak yeterlidir. Gerekli satın alma işlemlerini yerine getirdikten sonra duvar hilesi hesabınıza doğrudan tanımlanmaktadır. Ardından sadece hileyi aktif hale getirerek, kesin zafer alınacak bir oyuna girmek kalmaktadır.

Buradan sonra yapmanız gereken, sadece haritada dolaşmaktır. Eğer bu esnada bir eve denk gelirseniz, hile size içeride rakipleriniz varsa, hepsini renkli bir şekilde gösterecektir. Böylece düşmanınız sizin geldiğinizi görmeden güzel bir strateji oluşturarak, sayılarına bakmadan saklanan tüm rakiplerinizi alt etmek oldukça kolaydır.

PUBG Duvar Hilesi Nasıl Kullanılır?

PUBG hileleri hakkında en yaygın olan sorulardan bir tanesi de, hilelerin nasıl kullanılacağıdır. Zira pek çok oyuncu ban aldığı için, artık herkes doğru bir kullanımın nasıl olduğunu araştırmaktadır. Tüm oyuncuların bildiği gibi ban alma, beraber oyuna girdiğiniz diğer kişilerin raporlaması ve hile kullanıp kullanmadığınıza dair bir inceleme yapılması ile gerçekleşmektedir.

Dolayısıyla burada PUBG platformu üzerinde her gün binlerce kişinin oyun oynadığını ve bunların hepsini aynı anda kontrol etmenin imkânsız olduğunu da bilmek gerekmektedir. Eğer sizinle beraber oyuna giren diğer kişiler duvar hilesi kullandığınızı anlamazsa, size en başında rapor atmayacaktır. Bu sebeple PUBG hileleri kullanırken, diğer oyunculara fark ettirilmemelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
WhatsApp Destek