apex legends hile pubg mobile hile pubg hile pubg lite hile apex hile hile pubg android hile
PUBG Emülatör Hileleri Nelerdir? | Risksiz ve PubgHile

PUBG Emülatör Hileleri Nelerdir?

pubg-mobile-hile

İlk olarak bilgisayarlara yönelik, çok-oyunculu hayatta kalma oyunu olarak piyasaya sürülen PUBG Emulatör, dünyada kısa sürede popülerlik kazanmış ve milyonlar ile ifade edilen kullanıcılara ulaşmıştır. Bu durum, oyunun akıllı telefonlara da uyarlanmasını sağlamıştır.

Steam üzerinden bir ücret karşılığında oynanmakta olan PUBG, telefonların App Store uygulamasıyla ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Ancak Steam üzerinden para vererek oynamak istemeyen kullanıcılar, mobil PUBG sürümünü bilgisayardan oynayabilmek için çareler aramaktadır. Zira mobile PUBG’de hareket imkânları kısıtlayıcı olduğu için, zevk de alınamamaktadır. Bu durumda oyuncuların karşısına emülatör çıkmaktadır.

Emülatörler, PlayStation ya da mobil cihazlar için üretilmiş olan bir oyununun, bilgisayarda çalışmasına izin veren uygulamalardır. Bu sayede PUBG, herhangi bir ücret ödemeden emülatör sayesinde bilgisayarda oynanabilmektedir. Burada emülatör ile hile kullanılıp, kullanılamadığı da sıkça merak edilen konular arasındadır. Peki, emülatör PUBG’de hile kullanılabilir mi?

Bu sorunun cevabı evet olarak verilmektedir. Bu oyun için satılmakta olan PUBG emülatör hileleri alındığında, hilenin getirdiği tüm avantajlardan yararlanılabilmektedir. Peki, bu avantajlar nelerdir?

PUBG Emülatör Hileleri Nelerdir?

PUBG hileleri, kullanıcısına wall hilesi ve aim hilesi de dâhil pek çok seçenek sunmaktadır. Bu hileler ayrıntılı olarak şu faydaları vermektedir.

PUBG Wall Hilesi

PUBG Wall hilesi, tepeler dâhil bir yapının arkasında olan tüm düşmanları, açık bir renk ile işaretlemektedir. Bu sayede bir tepeyi aşmadan ya da bir binaya girmeden, arkasında kimlerin olduğu rahatlıkla görülebilmektedir. Harita üzerinde bir noktaya saklanan kişileri de göstermekte olan hile, pusuya düşmenizi de engellemektedir. Böylece duruma uygun bir strateji yapabilmek, oldukça kolaydır.

Aim hilesi

PUBG oynarken nişan almak, en zorlu konulardan bir tanesidir. Özellikle karşı oyuncu da sizi görmüşse ve bir çatışma varsa, çoğu zaman doğru nişan alınmadığı için, mermiler de boş yere kullanılmaktadır. Bu noktada PUBG Aim hilesi, düşmanı görür görmez üzerine kilitlenerek, size kesin vuruş yapma imkânı sağlamaktadır. Böylece hiçbir risk ya da hasar almadan, düşman kolayca alt edilebilmektedir.

ESP Hileleri

ESP hileleri, içerisinde pek çok konuyu bulundurmaktadır. Bunlardan bir tanesi, düşmanı bir kutu içerisine almasıdır. Bu sayede yeri hemen tespit edilmekte olan rakibe, rahat bir şekilde nişan da alınabilmektedir. Düşmanlarının ekipmanlarını, silahlarını ve canlarını da benzer şekilde PUBG ESP hileleri ile görülebilmekte olup, buna en uygun strateji böylece yapılabilmektedir.

PUBG hile satın aldıktan sonra, kullanım aşamasında log deleted özelliği ile PUBG merkezine normal dışı log verileri gönderilmesini engellemektedir. Böylece anormal durum oluşmayacağı için, ban riski de kalkmaktadır. Burada siz de hile kullandığınızı diğer oyunculara belli etmezseniz, hileden rapor edilmeyeceğiniz için ban alma riskiniz de bulunmayacaktır. PUBG Emülatör hilesi, satın aldıktan sonra size otomatik olarak tanımlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
WhatsApp Destek