apex legends hile pubg mobile hile pubg hile pubg lite hile apex hile hile pubg android hile
PUBG Aim Hilesi Nasıl Yapılır? - 2020 Güncel Hile | PubgHile

PUBG Aim Hilesi Nasıl Yapılır?

pubg-mobile-wallpaper

PUBG Aim hilesi ile rakiplerinizi alt etmeye hazır mısınız?

Tüm oyuncular arasında kıyasıya bir mücadelenin söz konusu olduğu PUBG; oyun severler tarafından en çok oynanmakta olan oyunlar arasındadır. Popülerliğinden hiçbir şey kaybetmemiş olan PUBG’ye her geçen gün yeni oyuncular katılmaktadır. PUBG Steam üzerinden alınabildiği gibi, akıllı telefonlardan ücretsiz de oynanabilmektedir.

Oyun oynarken daha çok zevk almak isteyen kişiler, oyunu en üst sırada tamamlayarak kazanmak isteyenler ya da mobile PUBG oynayan oyuncular, sıklıkla PUBG hile kullanma yolunu tercih etmektedir. Bunlardan en sık tercih edilen ise PUBG aim hilesi olmaktadır. Bu hile, size rakibinize nişan almayı daha kolay hale getirerek kolay bir şekilde skor kazanmanızı sağlamaktadır.

PUBG Aim Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Steam versiyonunda hile yapılamayacağını düşünmek, yapılan en büyük hatadır. Steam versiyonu için hile yapmak; PUBG hile satın alarak mümkündür ve bu kapsamda pek çok hile vardır. Aim hilesi de bu kapsamda olan PUBG Steam hileleri arasındadır. Hile, oyunda nişanı rakibinizin üzerine otomatik olarak getirerek, size büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Eğer farklı yere de ateş etseniz, aim hilesi sayesinde attığınız tüm mermiler rakibinizi bulmaktadır.

Aim hilesinden yararlanmak için, satın almak yeterlidir. Hile, ardından hesabınıza otomatik şekilde tanımlanmaktadır. Böylece daha oyunun daha başlarındayken, birincilik garanti altına alınabilmektedir.

PUBG Mobile için de geçerli olan aim hilesi, Steam versiyonu ile aynı özelliklerdedir. Bu hilenin PUBG mobile versiyonu için mevcut olan sürümünü satın alındığında, telefondan PUBG oynamanın tüm dezavantajları kalkmaktadır.

PUBG Aim Hilesi

PUBG Aim Hilesi Nasıl Kullanılır?

PUBG aim hilesi, rakip görüldüğünde otomatik olarak devreye girmektedir. Dolayısıyla oldukça basit bir kullanım şekli vardır. Ancak burada stratejik olarak oynamanız özellikle tavsiye edilmektedir. İlk olarak kimsenin sizi görmeyeceği bir yere saklanmanız ya da bir binada kendinizi güvene almanız, sizi diğer rakiplere hedef olmaktan kurtaracaktır.

PUBG Aim Hilesi Güvenli Midir?

PUBG yöneticilerinin hile kullandığı tespit edilen oyuncuları banladığı, oyun içerisinde bilinen bir gerçektir. Burada ban almış olan oyuncuların, neden bu uygulamaya maruz kaldığını da bilmek gerekmektedir. PUBG, oyun içerisinde kendi raporlama sistemini bulundurmaktadır ve raporlardan bir tanesi de hile ile alakalıdır. Eğer bir oyuncu sizin hile kullandığınızı anlamışsa, anında sisteme rapor edebilmektedir. Bundan sonra PUBG yöneticileri bu durumu inceleyerek, rapor eğer doğruysa size genel olarak ban atmaktadır.

Bu durum, gelişigüzel bir şekilde hile kullanmanın getirdiği sonuçlardır. Dolayısıyla hile kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli kural; kullandığı hileyi fark ettirmemektir. Eğer hiçbir oyuncu sizin hile kullandığınızı anlamazsa rapor da edemeyecek, dolayısıyla ban almanıza giden süreç de asla söz konusu olmayacaktır. Almış olduğunuz aim hilesini bu çerçevede kullanırsanız, ban yemeden PUBG aim hilesi kullanmak gerçek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
WhatsApp Destek