apex legends hile pubg mobile hile pubg hile pubg lite hile apex hile hile pubg android hile
Item Ve Vehicle Esp Avantajları Nelerdir? | PubgHile

Item Ve Vehicle Esp Avantajları Nelerdir?

Item ESP nedir? Vehicle ESP nedir? Item ve Vehicle ESP’nin oyun içindeki avantajları nelerdir? Yazımızı okuyarak satın aldığınız hilelerdeki Item ve Vehicle ESP’nin ne olduğunu öğrenin.

Web mağazamız üzerinden başta PUBG Mobile olmak üzere PUBG Lite, Apex Legends ve aynı kulvarda olmasa da Rust için hile satın alabilirsiniz. Bu hilelerin içeriğini okuduğunuz takdirde karşınıza genellikle Item ve Vehicle ESP çıkacaktır. Peki bu bahsettiğimiz Item ve Vehicle ESP nedir ve oyun içinde size nasıl bir avantaj sağlar? Bu yazımızda bu iki özellikten bahsedeceğiz. Sizler de bu özellikleri merak ediyorsanız mutlaka yazımıza göz atmalısınız.

Item ESP Nedir?

PUBG gibi oyunlarda amacınız çevrenizi araştırarak silah, mühimmat ve geliştirme ekipmanları bulmaktır. Hatta oyunun geri kalanı başlangıçta bu eşyalardan hangilerini ve hangi niteliktekileri bulduğunuza göre değişir. Özellikle de PUBG Mobile veya PUBG Lite’da Item ESP size önemli bir avantaj sağlar. Bu özellik sayesinde evlerin içine girmeden içlerinde hangi silah ve ekipmanların olduğunu görebilirsiniz. Bu da size büyük bir zaman kazandırır. Bu zamandan yararlanarak gerekli eşyaları alıp rakiplerinizin çok çok önüne geçebilirsiniz.

Vehicle ESP Nedir?

Yine PUBG Mobile ve PUBG Lite için araçların da önemi büyüktür. Bu araçlar sayesinde uzun mesafeleri kısa sürede kat edebilir, rakipleriniz için daha fazla güvende olursunuz. Hatta araçlar oyunun kazanılmasında da oldukça önemlidir. Vehicle ESP sayesinde ise haritada araçların nerede olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede her yeri araştırmaya gerek kalmadan kolayca bir araç bulabilir, bu araç sayesinde haritada dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Ayrıca PUBG Mobile hilelerinde bulunan araç ışınlama özelliği sayesinde aracınızı haritada dilediğiniz noktaya ışınlayabilirsiniz.

Oyun içinde size zaman kazandıracak iki önemli özellik olan Item ESP ve Vehicle ESP hakkında biraz bilgi verdik. Siz de web mağazamız üzerinden hile paketi satın alarak Item ve Vehicle ESP’nin avantajlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Size oyun esnasında zaman kazandırmanın yanı sıra rakiplerinize tuzak kurma konusunda da yardımcı olacaklardır. Web sitemiz olan pubghile.org adresini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
WhatsApp Destek