apex legends hile pubg mobile hile pubg hile pubg lite hile apex hile hile pubg android hile
Iphone PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? | PubgHile

Iphone PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır?

Pubg Hile

Oyun piyasasına sürüldüğü andan bugüne kadar oyun sever camiası arasında oldukça popüler hale gelen PUBG Mobile, kısa süre içerisinde geliştiricileri tarafından cep telefonlarında da oynanabilmesi için tasarlanmıştır. Akıllı telefonlarda ücretsiz olarak indirilmekte olan oyun hem Android, hem de Iphone’larda App Store uygulamalarından indirilebilmektedir.

İster Android, isterse Iphone olsun telefonlarda PUBG oynamak, hiçbir avantaj getirmeyen, sadece dezavantaj kaynağı olan bir durumdur. Burada oyuncu her ne kadar profesyonel olursa olsun; mobil cihazlarda hareketin kısıtlı olması, nişan almanın ve ateş etmenin zorluğu ve gerekli durumlarda hızlıca saklanma durumunun olmaması, oyunculara fazla seçenek bırakmamaktadır. Bu nedenle Iphone kullanıcıları, Iphone PUBG Mobile hilesi nasıl yapılır? sorusunu sıkça merak etmektedir.

Iphone PUBG Hileleri

Mobil cihazlar için PUBG hileleri ücretsiz olarak bulunmamaktadır. Bu nedenle PUBG’de hile kullanmak istiyorsanız, satın almak zorunludur.  Bu şekilde almış olduğunuz PUBG hileleri, kendi içerisinde log deleted özelliği ile PUBG Merkezine sıra dışı log gitmesine engel olarak, tüm loglarınızı otomatik şekilde silmektedir. Böylece satın aldığınız hilelerde ban alma riski de ortadan kaldırılmaktadır.

Güvenli bir şekilde faydalanabileceğiniz bu hilelerin, dikkatli kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu kapsamda hile kullanımından rapor almamanız, daha sağlıklı bir kullanım sağlayacaktır. Iphone için PUBG hileleri, mobil hileler kapsamına girmektedir. Bu hileler Iphone kullanıcılarına oyunda şu avantajları getirilmektedir.

Aim Hilesi

PUBG’de tüm silahlar, ister mobil versiyonu, isterse bilgisayar versiyonu olsun ateş etme esnasında sekmeye maruz kalmaktadır. Bu durum nişanı bozduğu için, her atışta nişan düzeltmeyi zorunlu hale getirmektedir.

Bu durum bilgisayar kullanıcıları açısından zor şartlar oluşturmakla beraber, mobil PUBG oyuncuları için daha da önemli bir sorun olmaktadır. Zira çatışma esnasında hem saklanmaya çalışmak, hem de nişan alıp, ateş etmek çoğu kez imkânsız olmaktadır. Bu durumda düşman öldürülse de, büyük miktarlarda mermi harcanarak yeni bir sorun doğmaktadır. Bu konuda aim hilesi, size otomatik nişan almayı getirerek, hem rakibinizi daha kolay bir şekilde alt etmenizi, hem de mermiden tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

PUBG Mobile Wall Hilesi

PUBG’de aniden bir tuzağa düşmek, önemli sorunlardan bir tanesidir. Bu durumla karşılaşmamak için oyuncular, her zaman büyük bir dikkatle oynamaktadır. Bu nedenle bina ve tepelerin arkası, evlerin içi her zaman temkinli şekilde kontrol edilmektedir.

Ancak hareket etme koşullarının daha zor olduğu mobile PUBG, çoğu kez bir tuzağa adım atılmasına sebep olmaktadır. Bu durumu engellemek için kullanılan wall hilesi; sizlere evlerin içerisindeki ve tepelerin, binaların arkasındaki rakipleri, renkli bir şekilde göstermektedir. Böylece evlere girmeden önce içeride kaç kişi olduğu, konumlarının ne olduğu rahatlıkla görülerek, yeni strateji oluşturulabilmektedir. Satın alacağınız Iphone PUBG hilesi ile daha keyifli oyun oynanmaktadır.

Satın alabilmek için internet sitemizden size uygun olan hileyi sepetinize ekleyebilir, güvenli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
WhatsApp Destek