apex legends hile pubg mobile hile pubg hile pubg lite hile apex hile hile pubg android hile
Apex Legends Hileleri Neleri Kapsıyor? | PubgHile

Apex Legends Hileleri Neleri Kapsıyor?

Apex Legends Hileleri Neleri Kapsıyor?

Web sitemiz üzerinden Apex Legends hileleri satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Ayrıca yazımıza okuyarak bu hilelerin içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz. Yazımıza göz atın.

Web sitemiz olan pubghile.org adresini ziyaret ederek Apex Legends hileleri satın alabilirsiniz. Bu hileler sayesinde rakiplerinize oranla önemli bazı avantajlara sahip olursunuz. Bu avantajlar sayesinde oyunu daha rekabetçi ve sizin lehinizde oynayabilirsiniz. Web sitemize Apex Legends hileleri üç farklı pakette sunuluyor. Bunlar günlük, haftalık veya aylık paketler. Peki bu paketlerin içeriği nedir? Apex Legends hileleri neleri içerir? Bu yazımızda bu konudan bahsedeceğiz.

Apex Legends Hileleri İçeriği

Player Box

Player Box özelliği sayesinde oyun esnasında rakiplerinizi kutu içine alarak işaretleyebilirsiniz. Bu sayede oyun esnasında rakiplerinizi daha kolay görebilir, rakiplerinize üstünlük kurabilirsiniz.

Player Info

Bu özellik biraz kapsamlı. İlk olarak Player HP özelliğinden bahsedelim. Görüş alanınızdaki rakiplerinizin canlarını görebilirsiniz. Bu sayede rakibinize karşı nasıl silah kullanacağınızı seçerek avantaj sağlayabilirsiniz. Diğer bir özellik olan Player Distance sayesinde rakibinizle aranızdaki mesafeyi görerek dilerseniz pusu kurup dilerseniz de rakibinize direkt olarak saldırabilirsiniz.

Player Health Bar

Rakiplerinizin ve arkadaşlarınızın canlarını bar şeklinde görüntüleyebilirsiniz.

Radar

Çevrenizi tarayarak yakınınızda rakip olup olmadığına bakabilirsiniz. Şayet yakınınızda rakip varsa rakibiniz sizi farketmeden siz bir adım öne geçerek rakibinizi öldürmeye yaklaşabilirsiniz.

Item ESP

Rakibinizdeki envanteri görüntüleyebilirsiniz.

Aimbot

Hile paketinin en iyi özelliklerinden bir tanesi de Aimbotdur. Aimbot, sizin yerinize otomatik olarak rakibinize hedef alır. Bu sayede sizin hedef almak için vakit kaybetmenize gerek kalmaz ve rakibinizi daha kolay bir şekilde öldürebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz Apex Legends hile içeriği bu şekilde. Bu hileler sayesinde oyun esnasında rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Dilerseniz günlük paket satın alarak deneyebilir, dilerseniz de aylık paket satın alıp istikrarlı bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Özellikle Aimbot gibi özellikler sayesinde oyun içinde zaman kaybetmeden çatışmalara girebilir, çatışmalarda rakiplerinizden çok önde olabilirsiniz.

Dilerseniz web mağazamız üzerinden PUBG Mobile, PUBG Lite veya Rust için de aynı şekilde hile paketi satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
WhatsApp Destek